Nowy

Diablo II + Lord of Destruction Klucz Battle.Net

Dostępność: Na stanie

Na stanie

Ilość

89,97 

Diablo II: Złota Edycja zawiera następujące elementy:

  • gra Diablo II
  • dodatek Lord of Destruction

Diablo, Pan Terroru, poległ z ręki dzielnego bohatera w podziemiach pod kościołem w Tristram. Teraz ten bohater odszedł, a zamiast niego pojawił się Mroczny Wędrowiec, który przemierza świat Sanktuarium pozostawiając za sobą śmierć i zniszczenie.

Jako bohater ludzkości, musisz stawić czoła sługom złych braci Diablo i zatrzymać Mrocznego Wędrowca, zanim wypełni swe straszliwe przeznaczenie.
Przeżyj przygodę jako jedna z pięciu postaci
Walcz ze sługusami piekła jako Amazonka, Czarodziejka, Nekromanta, Paladyn lub Barbarzyńca, wykorzystując ich wyjątkowe umiejętności i moce.

Zbadaj cztery rozległe krainy
Przypuść szturm na niezbadaną dzicz oraz podziemne labirynty poskręcanych lochów podczas podróży po wielkim świecie Sanktuarium.

Walcz wykorzystując stale rosnący arsenał
Ucz się nowych umiejętności, znajduj potężne nowe bronie i zbroje oraz wzmacniaj swój ekwipunek przy użyciu magii budując legendę i potęgę swojego bohatera.

Opanuj różne poziomy trudności
Podejmij walkę ze sługami Diablo w trybie trudności Koszmar, by sprostać bardziej wymagającym wrogom oraz zdobyć większe nagrody. Urośnij w siłę na tyle, by wejść do gry w trybie trudności Piekło, gdzie twoi wrogowie staną się naprawdę przerażający, lecz nagrody epickie!

Pokonaj Diablo w sieci wraz z przyjaciółmi
Przenieś walkę do sieci i zaproś nawet siedmiu swoich przyjaciół do gry za pośrednictwem Battle.netu, bezpłatnej sieciowej usługi gamingowej produkcji Blizzard Entertainment. Wyszukuj gry, handluj i stań w szranki w regionalnych listach rankingowych podczas konkursów sezonowych.

Lord of Destruction
Dodatek do Diablo II wprowadza do gry mnóstwo nowości, w tym dwie nowe grywalne klasy bohaterów – zmieniającego postać druida oraz przebiegłą zabójczynię. Zbadaj ośnieżoną ojczyznę Barbarzyńców, staw czoła nowym okrutnym potworom oraz wyposaż się w tysiące nowych broni, zbroi i magicznych przedmiotów, by walczyć z ostatnimi z Większych Diabłów.

Informacje o grze:

  • Nazwa: Diablo 2 Gold
  • Platforma: Battle.Net
  • Region: Cały świat
  • Język: Polski, Angielski

Diablo 2 Gold – Klucz CD-KEY na twoje własne konto Uplay

  • Nie gift z nielegalnych źródeł, który może spowodować zamknięcie twojego konta steam,
  • Nie konto Uplay, które także może zostać zbanowane w dowolnym momencie, a osoba sprzedająca może zmienić do niego hasło,
  • Nasze klucze pochodzą z legalnego źródła – kupując je, twoje konto jest bezpieczne i otrzymujesz grę na zawsze!
  • Klucze wysyłam w ciągu 24 godzin po dokonaniu zakupu i opłaceniu. Najczęściej są to 3 – 4 godziny po otrzymaniu potwierdzenia płatności.
Kurier: 16 zł
Kurier Pobranie: 22 zł

Produkty Elektroniczne:
Wysyłka Bezpłatna

Wszystko wysyłamy w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania płatności.