Endless Legend Tempest DLC Klucz Steam

Dostępność: Na stanie

Na stanie

Ilość

9,23 

Powróć do Endless Legends w fantastycznym dodatku DLC Tempest MORGAWRY

Morgawr przebudził się w laboratorium ze świadomością pogrążoną w całkowitej niepamięci. Morgawr – byt dzielący jeden umysł z wieloma ciałami – czuje potężny wewnętrzny przymus, aby dominować i kontrolować innych w celu osiągnięcia ostatecznego celu. Istnieje jednak wiele pytań, na które chciałby znaleźć odpowiedź. Kim ja być? Skąd ja być? Kim być te wszystkie dziwne, jednoumysłowe stwory wchodzące mnie w drogę? Dlaczego ja musieć robić to, co robię, i jak dowiedzieć się, że mnie się udało?

To nowa frakcja, która zamierza panować na oceanach i szerzyć chaos na lądach. Do tego celu wykorzysta specjalne jednostki będące w stanie zdominować morza dzięki zdolności kontrolowania umysłów innych istot oraz klątwie czarnego piętna rzucanej na wrogie imperia.

WOJNY MORSKIE

Bitwy morskie, w których każdy może wziąć udział! Gracze wreszcie mogą spróbować swych bojowych sił na morzach. Wszystkie jednostki pływające mogą inicjować starcia i wspierać uczestników konfliktu. Unikatowe mechanizmy walki i efekty generowane przez pola dodatkowo urozmaicą przebieg nowych bitew!

KONTROLOWANIE OCEANÓW ZA POMOCĄ SYSTEMU POGODOWEGO

Tajemnicze struktury wyłoniły się spośród fal: to relikty pozostałe po Bezkresnych, które poza strategicznymi i luksusowymi zasobami dostarczają szereg innych korzyści tym imperiom, które wiedzą, jak je kontrolować. Aby jednak uzyskać do nich dostęp, należy porozumieć się z ich tajemniczymi strażnikami lub… pokonać ich w walce. Ci sami strażnicy krążą po nieposkromionych oceanach sprawiając, że rejs po tych wodach bez konwoju wiąże się z wielkim ryzykiem. Przygotuj się na chmury, deszcze i sztormy, które zagoszczą na Twojej mapie.

Info o grze:

  • Nazwa: Endless Legend Tempest DLC
  • Platforma: STEAM
  • Region: Cały świat
  • Język: Polski, Angielski

Endless Legend Classic Edition – Klucz CD-KEY na twoje własne konto STEAM

  • Nie gift z nielegalnych źródeł, który może spowodować zamknięcie twojego konta steam,
  • Nie konto STEAM, które także może zostać zbanowane w dowolnym momencie, a osoba sprzedająca może zmienić do niego hasło,
  • Nasze klucze pochodzą z legalnego źródła – kupując je, twoje konto jest bezpieczne i otrzymujesz grę na zawsze!
  • Klucze wysyłam w ciągu 24 godzin po dokonaniu zakupu i opłaceniu. Najczęściej są to 3 – 4 godziny po otrzymaniu potwierdzenia płatności.
Kurier: 16 zł
Kurier Pobranie: 22 zł

Produkty Elektroniczne:
Wysyłka Bezpłatna

Wszystko wysyłamy w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania płatności.