Nowy

For the King Klucz Steam

Dostępność: Na stanie

Na stanie

Ilość

29,32 

Król jest martwy. Nikt nie wie, kim był zabójca. Spokojne niegdyś królestwo Fahrul pogrążyło się w chaosie.

Królowa nie ma innego wyjścia – w akcie desperacji, zwraca się do obywateli, aby pomogli jej powstrzymać zbliżającą się falę zagłady. Niech Twoja prowizorycznie sklecona drużyna rzuci się w wir przygody, która odbywać może się w trybie dla pojedynczego gracza lub kooperacji (lokalnej oraz sieciowej). Rozdziel drużynę, aby zająć większy obszar lub trzymaj jej członków razem dla większego bezpieczeństwa. Rozsądna strategia może zadecydować o życiu lub śmierci.

For The King jest pełną wyzwań mieszanką strategiiwalki w stylu gier JRPG oraz elementów roguelike. Każda rozgrywka jest unikalna dzięki proceduralnie generowanym mapom, zadaniom oraz wydarzeniom. Staw czoła bezwzględnym żywiołom, potwornym istotom, przemierzaj morza i zobacz, co skrywają mroczne podziemia. Nikt dotąd nie wrócił z tej misji. Czy uda Ci się zakończyć panujący chaos?

Walcz i giń podczas szybkiej i brutalnej drużynowej walki turowej. Nie zapomnij skorzystać z unikalnego systemu gniazd dodającego ataki i umiejętności specjalne. Zbieraj zioła, którymi nabijesz swoją poczciwą fajkę. Pomogą Ci zaleczyć rany i pozbyć się chorób. Rozbij bezpieczny obóz lub staw czoła potwornościom, które przyniesie mrok.

Pamiętaj, że nie robisz tego dla bogactw i sławy. W For The King liczy się dobro twojej wioski, krainy i króla!

Informacje o grze:

  • Nazwa: For the King
  • Platforma: Steam
  • Region: Cały świat
  • Język: Angielski, Polski

For the King – Klucz CD-KEY na twoje własne konto Steam

  • Nie gift z nielegalnych źródeł, który może spowodować zamknięcie twojego konta steam,
  • Nie konto Steam, które także może zostać zbanowane w dowolnym momencie, a osoba sprzedająca może zmienić do niego hasło,
  • Nasze klucze pochodzą z legalnego źródła – kupując je, twoje konto jest bezpieczne i otrzymujesz grę na zawsze!
  • Klucze wysyłam w ciągu 24 godzin po dokonaniu zakupu i opłaceniu. Najczęściej są to 3 – 4 godziny po otrzymaniu potwierdzenia płatności.
Kurier: 16 zł
Kurier Pobranie: 22 zł

Produkty Elektroniczne:
Wysyłka Bezpłatna

Wszystko wysyłamy w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania płatności.