Human: Fall Flat Klucz Steam

Dostępność: Na stanie

Na stanie

Ilość

18,23 

Human: Fall Flat teraz zawiera teraz w pełni rozwinięty tryb wieloosobowy!

W Human: Fall Flat grasz jako Bob, rozchwiany bohater, śniący o surrealistycznych miejscach pełnych zagadek, z których jeszcze nie znalazł wyjścia. Eksploracja i pomysłowość są kluczem do sukcesu.

CHWIEJNA SZTUKA PARKOUR – Bob może iść (mniej więcej prosto), ciągnąć, pchać, nieść, wspinać się, niszczyć i oddziaływać na inne obiekty. Opanowanie jego ruchów będzie Twoim pierwszym zabawnym wyzwaniem.

LOKALNY TRYB KOOPERACJI – graj ze znajomym lub członkiem rodziny; współpracujcie, by osiągnąć stawiane wam wymagania lub spędzajcie godziny na rzucaniu sobą w najbardziej szalony sposób.

BOB I CHAOTYCZNA ROZRYWKA DLA WIELU GRACZY – dołączaj lub twórz publiczne lub prywatne poczekalnie. Zaproś przyjaciół i w 8 osób potykajcie się, chwiejcie i przewracajcie. Odkryj, jak dodatkowa para rąk, może wnieść nowe rozwiązania i możliwości lub stwórz bardziej przyjacielski chaos! Wystrzelenie 8 Bobów to zawsze nowe przeżycie!

DOSTOSOWANIE – w szafie Boba znajduje się sporo zabawnych przebrań; od budowniczego po psa, turystę, astronautę, ninję… Zacznij od zmiany głowy, przez tułów i kończąc na nogach lub całkowicie zmień ich kolor! Stwórz Boba na swój sposób.

SURREALISTYCZNE OTOCZENIE – zwiedzaj otwarte, w pełni interaktywne trójwymiarowe światy zgodne z prawami fizyki. Oddziałuj na niemal każdy przedmiot dostępny w grze i wejdź niemal wszędzie – niczym na nieograniczonym placu zabaw.

Cechy gry:

• Pełna kontrola nad Bobem, żadnych skryptów
• Tryb gry solo oraz lokalnej kooperacji dla 2 graczy dla zapaleńców szaleńczej gry na kanapie
• Tryb online dla wielu graczy – do 8 graczy; więcej Bobów oznacza większą demolkę!
• Otwarte i surrealistyczne, w pełni interaktywne poziomy w pełnych trzech wymiarach.
• Zaawansowana fizyka i innowacyjne sterowanie, które sprawdzą się przy wielu wyzwaniach.
• Dostosowania wyglądu postaci – od głowy do spodni. Możliwość pomalowania Boba w dowolny sposób, a nawet zaimportowania własnej twarzy za pomocą kamery.
• Możliwość przechodzenia gry na nieskończenie wiele sposobów – wszystko zależy od zastosowanych przez ciebie rozwiązań.

Human: Fall Flat Steam Klucz – Klucz CD-KEY na twoje własne konto STEAM

  • Nie gift z nielegalnych źródeł, który może spowodować zamknięcie twojego konta steam,
  • Nie konto STEAM, które także może zostać zbanowane w dowolnym momencie, a osoba sprzedająca może zmienić do niego hasło,
  • Nasze klucze pochodzą z legalnego źródła – kupując je, twoje konto jest bezpieczne i otrzymujesz grę na zawsze!
Kurier: 16 zł
Kurier Pobranie: 22 zł

Produkty Elektroniczne:
Wysyłka Bezpłatna

Wszystko wysyłamy w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania płatności.