Popkulturalni to sklep prowadzony przez załogę firmy Adriss. Zajmujemy się sprzedażą tego, co lubimy najbardziej, dlatego każdy produkt znamy od podszewki. Popkulturalni to rozrywka, kreatywność, realizacja potrzeb każdego dziecka, zarówno małego jak i dużego. To również pozytywni pracownicy, podchodzący do życia z nadzieją.

Wyznajemy zasadę, że nic nie zastąpi ludzi, dlatego stawiamy na indywidualne podejście do klienta. Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Dla Was robimy wszystko by zamówienie było zrealizowane błyskawicznie.
W razie wątpliwości śmiało kontaktujcie się na:

Aleksandra – zawodowo związana ze sprzedażą internetową, prywatnie miłośniczka pisania wierszy, bezglutenowa babeczka, codziennie drogę przebiega mi czarny kot, a dzień zaczynam od kawy słodzonej uśmiechem, lubię pływać, wsłuchiwać się w szanty, staram się wstawać prawą nogą i tańczyć odbijanego ze słońcem, grywam w planszówki.

Adrian – praca jest jego pasją, w wolnych chwilach staje się bohaterem i ratuje świat grając w gry komputerowe, prywatnie wielbiciel kotów, stały bywalec basenów, woda się przed nim kłania do stóp, uwielbia gotować; nie ma, że zupa była za słona, charyzmatyczny człowiek i niepoprawny optymista.

Lucky

Pani i królewna tego domu. To ona zmusza nas do pisania głupot na bigbaddice.pl oraz popkulturalny.pl. Gardzi tanią, beznadziejną karmą typu felix oraz inny whiskas. Dla niej tylko wątróbka i Mac’s. Kto ma kota ten wie. Kupując na naszym sklepie wspierasz dominację kotów nad rasą marnych ludzkich sług.